• Kategorie
  • Parametry
  • Opcje do przełączników

Uniwersalne łączniki kabli krosowych lub instalacyjnych zakończonych wtykiem RJ45. Wyposażone w dwa gniazda RJ45. Przeznaczone do kabli nieekran...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Uniwersalne łączniki kabli krosowych lub instalacyjnych zakończonych wtykiem RJ45. Wyposażone w dwa gniazda RJ45 - spełniają wymagania...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł połączeniowy Moduły połączeniowe służą do łączenia przewodów bezpośrednio w instalacji bez st...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł połączeniowy Moduły połączeniowe służą do łączenia przewodów bezpośrednio w instalacji bez st...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Informacje o produkcie Wymiary 196.4 x 93.5 x 32.4 mm Waga 288 g Certyfikaty CE, FCC, IC Pozostałe informacje - Interface Conn...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Informacje o produkcie Wymiary 145 x 252 x 37 mm Waga 0.61 kg Pozostałe parametry 6 SFP otwarte gniazda dla łącza uplink lub subtending ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Cechy główne: - Lantiq Falcon-S - 8 MB SFLASH - 64 MB DDR2 - 10/100/1000BaseX/SGMII LAN - LAN w MSA SFP Footprint - SC/APC connector - Complies ITU-T G.984.2 Class ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
8Gb FC SW SFP Transceive 00MJ103 Informacje o produkcie
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
HP 12-port Gig-T PoE+ / 12-port SFP v2 zl Module for HP E5400/E8200 series zl switches Informacje o produkcie Liczba portów PoE+ 12 Liczba portów SFP...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
HP 24-port SFP v2 zl Module for HP E5400/E8200 series zl switches Informacje o produkcie Liczba portów SFP 24 Wymiary 26.16 x 20.65 x 4.45 cm ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
24-portowy moduł 10/100/1000 do serii przełączników 5400R zl2 Informacje o produkcie Liczba portów 10/100/1000 Mbps 24 Wymiary ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
2-portowy moduł HP 40 GbE QSFP+ v3 zl2 do serii przełączników 5400R zl2 Informacje o produkcie Liczba portów QSFP+ 2 Wymiary 2...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Przewód 0,5 m Aruba 3800/3810M do układania w stosy Informacje o produkcie Długość przewodu 0.5 m Rodzaj kabla Kabel Kolor (wyliczeni...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Standardowy PoE + zasilacz dla Serji przełączników 5400R ZL2, zapewnia do 1100 watów. Informacje o produkcie Wymiary 18.92 x 15.87 x...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Informacje o produkcie Standard SFP SFP+ Typ (długość fali) SFP 1000BASE-T Złącza #1 SFP+ Złącza #2 SFP+ Max. prędkość przesyłu 10000 Mbit/s
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Transceiver HP BladeSystem klasy C Virtual Connect 1G SFP RJ-45 Informacje o produkcie Standard SFP SFP Typ (długość fali) SFP 1000BASE-T Zasię...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Planet MGB-LX Moduł mGBIC, port SFP 1000BASE-LX (10 km) do zastosowania z przełącznikami Planet Informacje o produkcie Standard SFP SFP Typ (długość ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Informacje o produkcie Standard SFP SFP Typ (długość fali) SFP 1310 nm Zasięg SFP 10 km Rodzaj światłowodu Single-mode
Czas dostawy natychmiast
Dostępność 2 szt.
335.00
Zestaw TL-POE200 umożliwia jednoczesną transmisję danych i dystrybucję energii elektrycznej do urządzeń sieci Ethernet na pojedynczym ...
Czas dostawy natychmiast
Dostępność 23 szt.
115.00
Informacje o produkcie Porty we/wy (sieciówka drobna) 1 x 10/100 Mbit/s Napięcie wyjściowe 48 V Prąd wyjściowy (maks.) 0.5 A Moc wyjściow...
Czas dostawy natychmiast
Dostępność 3 szt.
74.00
Moduł światłowodowy TL-SM311 przeznaczony jest do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełącznik&#...
Czas dostawy natychmiast
Dostępność 30 szt.
114.00
Informacje o produkcie Porty we/wy (sieciówka drobna) 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE Napięcie wyjściowe 48 V Prąd wyjściowy (maks.) 0.5 A Moc...
Czas dostawy natychmiast
Dostępność 30 szt.
82.00
Informacje o produkcie Porty we/wy (sieciówka drobna) 1 x 10/100 Mbit/s Napięcie wyjściowe 24 V Prąd wyjściowy (maks.) 0.5 A Moc wyjściow...
Czas dostawy natychmiast
Dostępność 30 szt.
41.00
Informacje o produkcie Porty we/wy (sieciówka drobna) 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE Standardy sieciowe 802.3u Wymiary 84.5 x 44 x 29.8 mm ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny