• Kategorie
  • Parametry
  • Konwertery mediów

Przedłużacz audio DIGITUS Cat 5 Przedłużacz do 600 m Jednostka lokalna i zdalna Wykorzystaj prosty kabel sieciowy do przedłużenia sygnału audio do 600 m. Wykorzys...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Wzmacniacz przedłuża sygnał DisplayPort na odległość do 20 metrów w rozdzielczości Full HD oraz do 13 metrów w rozdzielczości UHD 4K; Przedłuża sygnał DisplayPort...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Obudowa TL-MC1400 to urządzenie przeznaczone do montażu w szafie 14 media konwerterów TP-LINK. Zapewnia im centralne zasilanie, pozwala zaoszczę...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
- Transfer danych: 1000 Mb/s - Jeden port RJ45 1000Base-T, maksymalny dystans 100 m (okablowanie Cat5e lub lepsze) - Port RJ45 z obsługą autokrosowania MD...
Czas dostawy natychmiast
Dostępność 1 szt.
392.00
Media konwerter MC210CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-LX/LH na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kie...
Czas dostawy natychmiast
Dostępność 11 szt.
189.00
Informacje o produkcie Zastosowanie kabla/adaptera Sieciowy (LAN) Porty wejścia 1 x Ethernet (RJ-45) Porty wyjścia 1 x SFP (LC) Kolor (wy...
Czas dostawy natychmiast
Dostępność 5 szt.
238.00
Najlepsze rozwiązanie do przesyłu danych na duże odległości i dostarczenia zasilania PoE Ponieważ coraz więcej urządzeń...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
PLANET POE-E101 to urządzenie, które pozwala zwiększyć odległość pomiędzy punktami sieci z obsługą PoE, od standar...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Zwiększenie zasięgu przesyłania danych i zasilania PoE W tej chwili urządzenia obsługujące PoE takie jak kamery IP, bezprzewodowe pun...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
IB-CVB512-S konwerter SATA do M.2 SA IB-CVB512-S to karta konwertera SATA do SATA III M.2. Montowana jest na PCI, może pomieścić dwie karty M.2 SATA i konwertować j...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R - Konwersja cyfrowego audio z koncentrycznego Coaxial RCA lub optycznego Toslink (S/PDIF) n...
Czas dostawy natychmiast
Dostępność 3 szt.
129.00
Extender video DVI przez skrętkę kat.5 do 70m.(kat.5, UTP) rozdzielczość maksymalna do 1920x1200 przy 60Hz Wzmacnia sygnał DVI na odległość 70 metrów Wzmacnia syg...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Wzmacniacz sygnału/Repeater HDMI do 30m, 4096x2160p 4K UHD 3D, HD Wzmacniacz sygnału HDMI umożliwia przesłanie i przedłużenie sygnału do 30m przy maksymalnej rozdz...
Czas dostawy natychmiast
Dostępność 2 szt.
74.00
Media konwerter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm - Transfer danych: 1000 Mb/s - Maksymalny dystans po światłowodzie: do 10 km (okablowanie 92,5/125 m...
Czas dostawy natychmiast
Dostępność 1 szt.
425.00
Informacje o produkcie Zastosowanie kabla/adaptera Sieciowy (LAN) Porty wejścia 1 x Ethernet (RJ-45) Porty wyjścia 1 x SFP (LC) Akcesoria...
Czas dostawy natychmiast
Dostępność 3 szt.
238.00
- Port optyczny SC jednomodowy do podłączenia na odległość do 20 km - Szybkość transmisji danych: 10/100/1000 Mb/s - Port RJ45 Gi...
Czas dostawy natychmiast
Dostępność 1 szt.
467.00
Media konwerter MC100CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunk...
Czas dostawy natychmiast
Dostępność 30 szt.
130.00
Media konwerter MC110CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunk...
Czas dostawy natychmiast
Dostępność 30 szt.
130.00
Media konwerter MMC111CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierun...
Czas dostawy natychmiast
Dostępność 9 szt.
139.00
Media konwerter MC112CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunk...
Czas dostawy natychmiast
Dostępność 9 szt.
139.00
Media konwerter MC200CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierun...
Czas dostawy natychmiast
Dostępność 30 szt.
183.00
Media konwerter Gb, Ethernet MC220L Wyróżnione funkcje: - Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z - Port FX obsługuje pod ...
Czas dostawy natychmiast
Dostępność 30 szt.
111.00